Prodej rodinného domu 4+2, 1 266 m2, Červená Voda, okr. Ústí nad Orlicí, Ev.č.: 12751 995 000 Kč

Prodej domu Červená Voda

Dovoluji si Vám nabídnout prodej prostorného rodinného domu v obci Červená Voda, který se nachází pouhý 1 kilometr od vyhlédávaného ski centra Buková hora. Díky své dispozici lze tento dům využít nejen k rodinnému bydlení, ale po úpravách zde lze vytvořit samostatně přístupné apartmány k pronájmu a využít tak nemovitost jako vhodnou investici.

Dispozičně je dům rozdělen do dvou nadzemních podlaží. V prvním nadzemní podlaží se nachází vstupní chodba s navazující komorou, obývací pokoj, kuchyně s jídelním koutem, ložnice, koupelna a další pokoj. Dále se chodbou dostanete do garáže, na kterou navazují dvě prostorné místnosti, kotelna a technická místnost. V druhém částečně rekonstruovaném nadzemním podlaží, které je přístupné z centrální chodby nebo terasou, se nachází prostorný pokoj, kuchyně a koupelna. Dále vzhledem k navazujícím půdním prostorům lze dispozici rozšířit o další obytné místnosti. Dům je napojen na elektřinu a veřejný vodovod. Odpady jsou svedeny do jímky. Přístup je zajištěn z veřejné komunikace. Dům je z větší části v původním stavu, takže případnou rekonstrukci si můžete realizovat dle vlastních představ.

Co se týká občanské vybavenosti obce, tak vše, co potřebujete naleznete zde nebo v prakticky navazujícím městě Králíky, kam se dostanete autem nebo po jedné z husté sítě cyklostezek. Rozvíjející se lokalita nabízí nepřeberné množství aktivit v letním i zimním období.

Více informací Vám rád sdělím telefonicky nebo při osobní prohlídce. Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou pro financování této nemovitosti.

Lubomír Doleček

Lubomír Doleček

Základní informace
KategorieRodinné domyZástavbaObchodní a obytná
LokalitaČervená Voda - Bílá VodaEn. náročnost b.F - Velmi nehospodárná
OkresÚstí nad OrlicíUkazatel ENB325 kWh/m2 za rok
Velikost4 pokojepodle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Plocha užitná196 m²Garážano
Plocha podlahová149 m²Počet garáží1
Plocha pozemku1.266 m²Terasaano
Plocha zastavěná350 m²KomunikaceAsfaltová
Počet podlaží2DopravaVlak, Silnice, Autobus
Stav objektuDobrýVodaDálkový vodovod
BudovaSmíšenáElektřina230V, 400V
Typ domuPatrovýOdpadJímka
Poloha objektuSamostatnýTopeníLokální tuhá paliva, Ústřední tuhá paliva
Umístění objektuKlidná část obce