Prodej, rodinného domu s komerčním prostorem, 407 m2, Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí, Ev.č.: 12055 600 000 Kč

P1160679

Prodej rodinného domu s bytovou jednotkou 4+kk a komerčními prostory na Novém náměstí v České Třebové. Svou výhodnou polohou v centru města a vhodným rozdělením je dům určen k využití jako místo k podnikání a bydlení.

Dispozice nemovitosti

V prvním nadzemním podlaží jsou prostory, které byly donedávna využívány jako restaurace a nachází se zde prostorná místnost s výčepem, salónek, kuchyně, sociální zázemí pro personál a hosty a sklady potravin. Komerční část je možné využívat i k jinému záměru, než původnímu druhu podnikání.
Druhé nadzemní podlaží je přístupné odděleně od komerční části a je zde bytová jednotka vybudovaná v roce 2014, ve které se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dva pokoje a koupelna se sprchovým koutem a WC, a nakonec technická místnost. Z obývacího pokoje se také dostanete na prostornou terasu.

Vybavení nemovitosti

Dům je postaven z pálených cihel. Okna a vstupní dveře jsou plastová. Jako střešní krytina byla použita asfaltová šindel a střecha je také zateplena minerální vatou. Vzhledem k datu výstavby jsou všechny rozvody vedeny v materiálech, které odpovídají dnešním standardům. Vytápění zajišťuje plynový kotel s rozvody do ústředního topení a v komerční části naleznete také krbová kamna s výměníkem. Na zahradě je kryté parkovací stání pro automobil.

Okolí

Dům je umístěn na frekventovaném místě a v docházkové vzdálenosti se nachází vše, co od bydlení ve městě očekáváte, například: autobusové a vlakové nádraží, škola, městský úřad, supermarket atd. Vzhledem k frekventovanosti lokality je nemovitost také vhodná pro realizaci všemožných podnikatelských záměrů.

Pokud vás zajímá více informací o této nemovitosti, napište mi nebo volejte a domluvíme se na termínu prohlídky.

Lubomír Doleček

Lubomír Doleček

Základní informace
KategorieRodinné domyZástavbaObchodní a obytná
LokalitaSmetanova, Česká TřebováRok kolaudace2002
OkresÚstí nad OrlicíEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
Velikost4 pokojeZařízenýČástečně
Plocha užitná307 m²Terasaano
Plocha podlahová307 m²Sklepano
Plocha pozemku407 m²KomunikaceAsfaltová
Plocha zastavěná309 m²DopravaVlak, Silnice, Autobus
Počet podlaží2VodaDálkový vodovod
Stav objektuVelmi dobrýElektřina230V, 400V
BudovaCihlováPlynPlynovod
Typ domuPatrovýOdpadVeřejná kanalizace
Poloha objektuSamostatnýTopeníÚstřední plynové
Umístění objektuCentrum obce