Rodinný dům na prodej 5+1, Dobřany (Orlické hory), Ev.č.: 1279rezervováno

Prodej chalupy Orlické hory

Dovoluji si vám exkluzivně nabídnout ojedinělou nabídku rodinného domu s rozlehlými pozemky a malebným lesíkem v Orlických horách, pouhých 8 km od největšího lyžařského areálu Orlických hor - Velká Deštná.
Cihlový dům v současném stavu nabízí novému majiteli dispozici 5+1 ve 2 nadzemních podlaží. Velice příjemná cena naznačuje, že je dům v původním stavu, tudíž poskytuje možnost realizovat rekonstrukci podle vašich představ a přání. V domě již byly z větší části vyměněny rozvody elektřiny a byla instalována nová střešní krytina (na domě i stodole). Odpady jsou svedeny do jímky na pozemku a vodu zajišťuje kopaná studna. Na dům také navazuje novější stodola s garáží, která poskytuje dostatek prostoru pro zbudování další obytné jednotky.
Dům se nachází na rozlehlém pozemku čítajícím 8 375 m2, který nabízí dostatek soukromí, ale zároveň se nachází u silnice a tudíž poskytuje skvělou dostupnost okolních obcí a lyžařských vleků. Hned za domem a zahradou naleznete váš vlastní lesík a stráň plné hub, borůvek, klidu a pohody.
Více informací vám rád sdělím po telefonu nebo při osobní prohlídce nemovitosti. V našem hypocentru vám také rádi zdarma zajistíme financování nemovitosti hypotečním úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou, jelikož spolupracujeme téměř se všemi bankovními subjekty.

Bc. Jan Vacek

Bc. Jan Vacek

Základní informace
KategorieRodinné domyZástavbaObytná
LokalitaDobřanyRok výstavby1920
OkresRychnov nad KněžnouEn. náročnost b.E - Nehospodárná
Velikost5 a více pokojůUkazatel ENB459 kWh/m2 za rok
Plocha užitná205 m²podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Plocha podlahová130 m²ZařízenýNe
Plocha pozemku8.375 m²Garážano
Plocha zastavěná187 m²Počet garáží1
Počet podlaží2KomunikaceAsfaltová
Stav objektuPřed rekonstrukcíDopravaSilnice, Autobus
BudovaCihlováVodaMístní zdroj
Typ domuPatrovýElektřina230V, 400V
Poloha objektuSamostatnýOdpadJímka
Umístění objektuSamotaTopeníLokální tuhá paliva, Lokální elektrické