Prodej, Rodinné domy, 580m² - Přívrat, Ev.č.: 12506 900 000 Kč

P1180313

Pokud hledáte rodinný dům, kde lze kombinovat bydlení s podnikáním, tak tento dvoupodlažní dům s rozsáhlými pozemky v obci Přívrat nedaleko města Česká Třebová může být tou správnou volbou. Vzhledem k prostoru lze dům využít k celé řadě podnikatelských aktivit.

Rodinný dům, který donedávna sloužil jako penzion v tuto chvíli prochází rozsáhlou rekonstrukcí a je rozdělen na obytnou a komerční část. V samostatné obytné části vzniká velice prostorný byt s podlahovou plochou 180 m2. Komerční část obsahuje společenský sál, restauraci s barem a terasou, kuchyni a sociální zázemí. Dále je součástí dalších 5 pokojů s vlastním sociálním zázemím.

Na rovinatém pozemku, který navazuje na hlavní silnici a má výměru 12 056 m2 je možnost parkování většího množství automobilů. Využít můžete také stylovou dřevěnou pergolu.

Obec Přívrat se nachází pouhých 6 km od města Česká Třebová a 9 km od města Ústí nad Orlicí. V obci se nachází SKI areál, který nabízí řadu aktivit v zimních i letních měsících.

Svojí unikátností nabízí tento dům obrovský potenciál a nespočet možných způsobu využití z hlediska bydlení i podnikání.
Díky našemu hypocentru vám rádi pomůžeme i se zajištěním financování se zvýhodněnou úrokovou sazbou, jelikož spolupracujeme s téměř všemi bankovními subjekty. Více informací Vám rád sdělím při osobní prohlídce domu, tudíž mě neváhejte kontaktovat pro sjednání termínu.

Další informace naleznete na našich webových stránkách.

Lubomír Doleček

Lubomír Doleček

Základní informace
KategorieRodinné domyUmístění objektuKlidná část obce
LokalitaPřívratZástavbaObytná
OkresÚstí nad OrlicíEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
Velikost5 a více pokojůZařízenýNe
Plocha užitná580 m²Balkónano
Plocha podlahová580 m²Terasaano
Plocha pozemku12.636 m²KomunikaceAsfaltová
Plocha zastavěná580 m²DopravaSilnice, Autobus
Počet podlaží2VodaDálkový vodovod
Stav objektuPo rekonstrukciElektřina230V, 400V
BudovaCihlováOdpadJímka
Typ domuPatrovýTopeníLokální tuhá paliva, Ústřední tuhá paliva
Poloha objektuSamostatný