Prodej rodinného domu 3+1, 85 m2, Sloupnice, Ev.č.: 12834 990 000 Kč

Rodinný dům

Exkluzivně Vám nabízím moderní, nízkoenergetický rodinný dům 3+1v obci Sloupnice, která se nachází uprostřed 4 velkých měst - Litomyšl, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí a Česká Třebová. Dům je ideální volbou pro rodiny, které preferují klidné bydlení mimo městský shon a přesto s dobrou dostupností měst.

Dispoziční řešení domu: prostorný obývací pokoj přímo propojený s kuchyní a s jídelnou, dále jsou zde 2 ložnice, koupelna se sprochovým koutem, ovšem je zde vše připraveno i na zabudování vany, samostatné wc, zádveří, chodba a technická místnost. Vytápění je zajištěno podlahovým topením a zdrojem tepla je, velmi úsporný, kondenzační plynový kotel. Dále je dům napojen na dálkový vodovod a odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Z obývacího pokoje se francouzským oknem dostanete na prostornou terasu a dále krásnou rovinatou zahradu o celkové ploše 805 m2. Dům je také kompletně zateplený a splňuje parametry nízkoenergetického domu. Další obrovskou výhodou je fakt, že zde není povinnost platit daň z nabytí nemovitosti, jelikož se jedná o první převod.

Pokud jste našli ideální místo pro váš nový domov, tak mi neváhejte zavolat, a domluvíme si společnou prohlídku. Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou a dalšími výhodami.

V případě, že chcete vidět všechny mé nové nabídky jako první, sledujte mě na Facebooku - https://www.facebook.com/DavidStasekRealitak

David Stašek

David Stašek

Základní informace
KategorieRodinné domyUkazatel ENB140 kWh/m2 za rok
LokalitaHorní Sloupnice 388, Sloupnicepodle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
OkresSvitavyZařízenýČástečně
Velikost3 pokojeBezbariérovýano
Plocha užitná85 m²Míst k parkování1
Plocha pozemku918 m²Parkováníano
Plocha zastavěná113 m²Výtahne
Počet podlaží1Terasaano (23m²)
Stav objektuNovostavbaKomunikaceNeupravená
BudovaCihlováTelekomunikaceTelefon, Internet, Satelit
Typ domuPřízemníDopravaSilnice, Autobus
Poloha objektuSamostatnýVodaDálkový vodovod
Umístění objektuKlidná část obceElektřina230V, 400V
ZástavbaObytnáPlynPlynovod
Rok kolaudace2018OdpadVeřejná kanalizace
Rok výstavby2018TopeníLokální plynové
En. náročnost b.C - Úsporná