Prodej rodinného domu, 1059 m2, Svatý Jiří (okres Ústí nad Orlicí), Ev.č.: 12396 085 000 Kč

RD Choceň

Rád bych Vám nabídl k prodeji nízkoenergetickou dřevostavbu, která byla kolaudovaná v květnu roku 2018 a leží na slunečném, rovinatém pozemku v obci Svatý Jiří. Rodinný dům je jednopodlažní a jeho dispozici můžete vidět v přiloženém půdorysu. Bezesporu dominantní místností je však velice prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je vybaven moderní kuchyňskou linkou s kvalitními vestavěnými spotřebiči. V ložnici, přímo vedle postele, je poté umístěna sauna pro celoroční rekreaci. Vytápění domu je řešeno elektrokotlem, který ohřívá vodu a ta je následně rozváděna pomocí čerpadla do podlahového vytápění.

Každá obytná místnost disponuje francouzskými okny, která poskytují vlastní přistup na terasu, orientovanou na jižní stranu. Po celý den je tedy na terase, ale i v domě dostatek slunce a světla. Nebylo opomenuto ani na využití kvalitních izolačních materiálů jako jsou izolační trojskla. Nejen díky nim nemovitost potvrzuje svůj status nízkoenergetického domu a náklady na vytápění jsou tak velice příznivé.

Příjemně Vás potěší také, již zmiňovaná, rovinatá a velice prostorná zahrada s rozlohou 919 m2, která je naprosto ideální pro poklidný rodinný život. V zadní části domu bude v době prodeje ještě položena základová deska pro výstavbu zahradního domku a dokončeno oplocení celé zahrady. Rodinný dům disponuje vlastní čističkou odpadních vod. Vzhledem k tomu, že se jedná o první převod novostavby, zájemce nehradí daň z nabytí!

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat pro více informací a osobní prohlídku nemovitosti. Budu se na Vás těšit.

Roman Smejkal

Roman Smejkal

Základní informace
KategorieRodinné domyRok výstavby2018
LokalitaSvatý JiříEn. náročnost b.B - Velmi úsporná
OkresÚstí nad OrlicíUkazatel ENB116 kWh/m2 za rok
Náklady na bydlení3500podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Velikost5 a více pokojůZařízenýČástečně
Nízkoenergetický1Míst k parkování2
Plocha užitná118 m²Parkováníano
Plocha pozemku1.059 m²Výtahne
Plocha zastavěná140 m²Terasaano
Počet podlaží1KomunikaceAsfaltová, Neupravená
Stav objektuVelmi dobrýTelekomunikaceTelefon, Internet
BudovaDřevěnáDopravaSilnice, Autobus
Typ domuPřízemníVodaDálkový vodovod
Poloha objektuSamostatnýElektřina230V
Umístění objektuKlidná část obceOdpadČOV pro celý objekt
ZástavbaObytnáTopeníÚstřední elektrické
Rok kolaudace2018