Prodej bytového domu s komerčními prostory, 356 m2, Ústí nad Orlicí, ul. T.G. Masaryka, Ev.č.: 12716 595 000 Kč

prodej domu Ústí nad Orlicí

Nabízím vám prodej unikátní investiční příležitosti. Jedná se o rodinný dům se čtyřmi bytovými jednotkami a komerčními prostory v bezprostřední blízkosti náměstí v Ústí nad Orlicí. Je ideálním místem buď pro velkorysé vícegenerační bydlení s možností podnikání, nebo je také tato nemovitost vhodná jako investice, vzhledem ke své poloze v centru města.

Dům je rozdělen celkem do čtyř nadzemních podlaží. V prvním podlaží se nachází využívané komerční prostory o celkové ploše 109 m2, rozdělené na tři samostatně přístupné provozovny. V druhém nadzemním podlaží naleznete dvě bytové jednotky. Obě bytové jednotky mají dispozici 2+1 (48 m2 a 51 m2). Jako takové nabízí obývací pokoj, kuchyni vybavenou kuchyňskou linkou a spotřebiči, ložnici, koupelnu s vanou , WC a chodbu. Třetí nadzemní podlaží dále nabízí prostornou bytovou jednotku o dispozici 4+1 s výměrou 106 m2 a nachází se zde obývací pokoj, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnice, dva pokoje, dvě koupelny, WC, vstupní chodba a komora. Podkroví obsahuje další bytovou jednotku o dispozici 1+1 s podlahovou plochou 42 m2 a půdní prostory. Dům v průběhu své životnosti procházel běžnou údržbou. Případnou rekonstrukci si tak nový majitel může realizovat dle vlastních představ.

Pokud vás zajímá víc o této unikátní nemovitosti a ještě unikátnější investiční příležitosti, napište mi nebo volejte a domluvíme se na termínu prohlídky. Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou pro financování této nemovitosti.

Lubomír Doleček

Lubomír Doleček

Základní informace
KategorieRodinné domyZástavbaObchodní a obytná
LokalitaT. G. Masaryka, Ústí nad OrlicíRok výstavby1936
OkresÚstí nad OrlicíZařízenýČástečně
Velikost5 a více pokojůVýtahne
Plocha užitná356 m²Počet bytů4
Plocha podlahová356 m²Sklepano
Plocha pozemku338 m²KomunikaceAsfaltová
Plocha zastavěná211 m²DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
Počet podlaží5VodaDálkový vodovod
Stav objektuDobrýElektřina230V, 400V
BudovaCihlováPlynPlynovod
Typ domuPatrovýOdpadVeřejná kanalizace
Poloha objektuV blokuTopeníLokální plynové
Umístění objektuCentrum obce