Prodej luxusního rodinného domu 7+1, 386 m2, Vlčkov, Ev.č.: 12489 300 000 Kč

IMG_4883

Pokud hledáte bydlení, které disponuje velkou obytnou plochou, rozlehlými pozemky a leží na klidném místě s dostupností do města, tak tento unikátní rodinný dům, který se nachází v obci Vlčkov nedaleko Litomyšle pro vás může být tou správnou volbou.

Tento velmi prostorný rodinný dům je rozdělen do dvou nadzemních podlaží. Dominantou prvního nadzemního podlaží je velká společenská místnost (117 m2) s barem. Dále se zde nachází obývací pokoj spojený s jídelnou, kuchyně, ložnice, koupelna se sprchovým koutem, WC, chodba a technická místnost. Do druhého nadzemního podlaží se dotanete po dřevěném schodišti a zde se nachází prostorná ložnice, kuchyně spojená s obývacím pokojem, pracovna, pokoj, příprava pro koupelnu a WC, šatna, technická místnost, otevřená galerie a chodba. Vkusně navržený stylový interiér zaujme požitými kvalitními materiály mezi kterými dominuje dřevo doplněné o kámen a keramické obklady a dlažbu. Vyniknou zde také kovanné doplňky dveří a nábytku. Dům je před dokončenou kompletní rekonstrukcí, kdy z větší části byl nově postaven.

Rozsáhlé pozemky, které jsou z části obklopeny kamenným plotem mají výhled na obec a okolní krajinu a jejich celková výměra je 10.295 m2. Využívat, zde můžete také kopaný kamenný sklípek a stylové zahradní posezení s kamenným krbem a ohništěm. Dále je zde příprava pro dva rybníčky.

Obec Vlčkov leží asi 5 km severně od historického města Litomyšl, kde se také nachází veškerá občanská vybavenost.

Svojí unikátností nabízí tento dům obrovský potenciál a nespočet možných způsobu využití z hlediska bydlení i podnikání.
Díky našemu hypocentru vám rádi pomůžeme i se zajištěním financování se zvýhodněnou úrokovou sazbou, jelikož spolupracujeme s téměř všemi bankovními subjekty. Více informací Vám rád sdělím při osobní prohlídce domu, tudíž mě neváhejte kontaktovat pro sjednání termínu.

Další informace a více fotografií naleznete na našich webových stránkách.

Lubomír Doleček

Lubomír Doleček

Základní informace
KategorieRodinné domyPoloha objektuSamostatný
LokalitaVlčkovUmístění objektuKlidná část obce
OkresSvitavyZástavbaObytná
Velikost5 a více pokojůEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
Plocha užitná386 m²ZařízenýČástečně
Plocha podlahová386 m²Parkováníano
Plocha pozemku10.732 m²Lodžieano
Plocha zastavěná437 m²Sklepano
Počet podlaží2KomunikaceDlážděná
Stav objektuPo rekonstrukciVodaDálkový vodovod
BudovaCihlováElektřina230V, 400V
Typ domuPatrovýTopeníÚstřední elektrické