Rodinný dům na prodej, 391m2, Záchlumí (okres Ústí nad Orlicí), Ev.č.: 12364 995 000 Kč

Rodinný dům na prodej Záchlumí

Dovoluji si vám nabídnout velice ojedinělou nabídku. Jedná se o rodinný dům na prodej v obci Záchlumí nedaleko Žamberka. Dům dříve sloužil jako zemědělská usedlost a nabízí tak novému majiteli nevídaně velké prostory a rozsáhlý pozemek. Na pozemcích o celkové výměře 3 748 m2 se nachází rodinný dům a dvě prostorné stodoly.
Rodinný dům je dispozičně řešen jako 5+1 ve dvou nadzemních podlaží, nicméně nabízí opravdu hodně prostoru pro zbudování dalších obytných místností. 1. NP nabízí při vstupu do domu chodbu, která dělí dům na dvě části. Z chodby se dostanete do prostorné kuchyně, ze které je průchozí přístup do obývacího pokoje a odtud do dalšího pokoje. Z chodby se lze také dostat na WC, do koupelny s vanou, a technické místnosti. 1. NP nadzemní podlaží rovněž nabízí technickou část, kde naleznete kotelnu s kotlem na tuhá paliva, prostornou uhelnu a bývalé stáje, které lze využít buď k původnímu záměru, nebo přebudovat dle potřeb nového majitele.
Po centrálním schodišti se dostanete do 2. NP, které ukrývá 2 dětské pokoje, ložnici a dvě další místnosti, které nabízí možnost zbudovat další obytné prostory. Z jedné ze zmíněných místností vede schodiště do půdních prostor, kde je rovněž možné realizovat vestavbu.
Dům je napojen na veřejný vodovod a odpady jsou svedeny do septiku s přepadem do trativodu. V předchozích letech proběhly na domě různé druhy rekonstrukcí a dům je celkově v dobrém stavu.
Svojí velkolepostí nabízí tento dům obrovský potenciál a nespočet možných způsobu využití z hlediska bydlení i podnikání. Lze využít jako hospodářskou usedlost s dostatkem prostoru pro zvířectvo i techniku, dále jako ubytovací zařízení, jezdeckou školu a mnoho dalšího.
Díky našemu hypocentru vám rádi pomůžeme i se zajištěním financování se zvýhodněnou úrokovou sazbou, jelikož spolupracujeme s téměř všemi bankovními subjekty. Více informací Vám rád sdělím při osobní prohlídce domu, tudíž mě neváhejte kontaktovat pro sjednání termínu.

Bc. Jan Vacek

Bc. Jan Vacek

Základní informace
KategorieZemědělská usedlostZástavbaObytná
LokalitaZáchlumíEn. náročnost b.G - Mimořádně nehospodárná
OkresÚstí nad OrlicíUkazatel ENB587 kWh/m2 za rok
Velikost5 a více pokojůpodle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Plocha užitná391 m²ZařízenýČástečně
Plocha podlahová213 m²Garážano
Plocha pozemku3.748 m²Počet objektů2
Plocha zastavěná391 m²Terasaano
Počet podlaží2KomunikaceAsfaltová
Stav objektuDobrýDopravaVlak, Silnice, Autobus
BudovaCihlováVodaDálkový vodovod
Typ domuPatrovýElektřina230V, 400V
Poloha objektuSamostatnýOdpadSeptik
Umístění objektuKlidná část obceTopeníLokální tuhá paliva, Ústřední tuhá paliva